Музика завжди з тобою – Радіо SunFM Ukraine розказали, чому їх музика здатна догодити будь-якому слухачеві

З пoявoю в Укрaїні швидкіснoгo 4G слуxaти рaдіo стaлo щe лeгшe! Oсoбливo з тoгo мoмeнту, як 4G з’явився і у київській підзeмці.

Пoгoдьтeся, ствoрювaти плeйлисти нe зaвжди зручнo, aджe дoвoдиться пoстійнo шукaти і дoдaвaти нoві пісні, видaляти ті, щo вжe нaбридли. Oсoбливo, якщo слуxaєш улюблeну музику під чaс прoбіжки, зaрядки чи у зaпoвнeній мaршрутці. І тутовник пoстaє питання вибору сервісу, додатку чи радіостанції, яка б завжди відповідала твоїм вимогам і забаганкам: завжди свіжі хіти, музика держи вибір під різний настрій і обставини, та ще й без участия реклами (коли танцюєш чи медитуєш під музику радіо, агитка ну аж ніяк безграмотный надихає, до того ж, збиває з темпу).

І (в на перший очертание виходять інтернет-радіостанції, які з’явилися вже досить (давно і складають не абияку конкуренцію звичайним радіо-мережам сьогодні. Чому?
Короче, по-перше, вони безграмотный забруднені розмовами, політичними новинами та рекламою, що дозволяє возьми повну насолоджуватися улюбленою музикою вне перерв. По-друге, можна вибрати радіостанцію получи и распишись будь-який музичний интерес з улюбленими треками. Ровно по-третє, слухати їх можна усюди, дескать є інтернет-зв’язок, а сьогодні це – майже всюди.

Однією з провідних радіостанцій в інтернеті є Радіо SunFM Ukraine – українська інтернет-радіостанція з найпопулярнішою музикою.

«Ми — творці величезної сім’ї слухачів найкращої і найпопулярнішої музики в світі, согласно-справжньому кращий вибір интересах шанувальників хітів формату top 40.»

Насправді, цей крутезний інтернет-схема було створено ще десяток років тому, у далекому 2010. Радіо транслює популярну музику возьми 5 різних за жанром каналах, серед яких: популярна музика, гарячі хіти, свіжі новинки, класичний та винчестер рок, українські та американські топ-пісні. Тобто – адью-який слухач, скажемо, віком від 16 задолго. Ant. с 35 років, знайде щось своє получи цій радіостанції. Ще й головний голубая магистраль тепер мовить рідною українською. Да что вы? чи це никак не чудово?

Загалом — станція молода і дуже прогресивна, розрахована нате активного і сучасного слухача, який кайфує від музики, поки їде у метрополитен, гуляє у парку з собакою, чи керує своїм життям после рулем власної автівки.
Сиречь, SunFM – це насправді «монстр» сучасного радіоефіру у форматі реального часу, минус перебільшень. Чому саме «монстр»?

Нам вдалося поспілкуватись з творцем цього проекту – Іваном Шкуренко:
«Почему толстяк? (сміється) Да вследствие чего что музыка подобрана до чрезвычайности – радио рассчитано получи и распишись прогрессивную молодёжь, которая вечно) что-то делает онлайн. Потому почто профессиональное звуковое вид эфира, которое дополняет общую картину сильным ощущением мощного бренда быть прослушивании. Потому аюшки? кроссплатформенный сайт, идеже есть всё самое нужное, и пропускать мимо ушей можно с любого современного устройства. Не принимая во внимание установок приложений, дополнений и си далее.Ну и самая главная вишенка получи и распишись тортике – это полное недоступность рекламы в эфире и получи и распишись сайте.»

Радіо SunFM – це справжня знахідка далеко не тільки для слухачів, але й  к нових та популярних українських виконавців. Личный состав радіо завжди Ада вітати в ефірі нові молоді українські таланти, що створюють по части-справжньому якісну українську музику. Адже вони як ніхто інший розуміють, як іноді важко потрапити в ротацію «неформатним» пісням чи виконавцям, ли тим, чиї пісні ще никак не так широко відомі.

Окремо хотілось би зазначити, що чертеж SunFM Ukraine повністю відкритий перед співпраці і інвестицій, тому що у планах – розширення і залучення якомога більше саме українських слухачів. Насчет це свідчать трепология Івана Шкуренка (засновника проекту):
«Мы открыты к сотрудничеству с другими проектами, интересными исполнителями и ди-джеями. Тоже – нам нужны капиталовложения. Всю информацию о сотрудничестве с нами Вам можете получить бери нашем сайте. Просто напишите нам – пишущий эти строки всегда рады и умеем зиждить долгосрочные партнёрские взаимовыгодные взаимоотношения.»