Передвиборча каса: хто стане «дойними коровами» політиків

Укрaїнa вступaє у пeрeдвибoрчий рік. A знaчить пришвидшується прoцeс мaсoвиx пoбoрів з дeржaвниx пoсaд тa пoтoків пользу кого тoгo, щoб викупити в людeй мaндaт нa другий тeрмін. Зa вкрaдeні в ниx жe грoші.
В останні дні минулого року, коль частина людей почала святкувати, коли вже не засідав риксдаг і урядовці розійшлися відпочивати, державний регулятор енергетики НКРЕКП підняв оптову ціну получи и распишись електроенергію на 16%.
Знаєте, що за цим стоїть? Уся енергосистема України працює з пріоритетом інтересів теплової енергетики та її монополіста Ріната Ахметова, а занимать место рішення регулятора буде коштувати додаткових 10 мільярдів гривень в рахунки олігарха, які обраховані за легендарною формулою «Роттердам+».
Якщо регулятора очолює колишній администратор компанії «Рошен» Дмитро Вовк, а члени регулятора були призначені указом президента Порошенка, можна лише здогадуватися, скільки складе відкат з цих грошей вспять на Банкову. За часів Януковича, він становив 50%, і дуже сумніваюся, що единовременно він буде менше.

Дмитро Вовк
Причому, щоб ухвалити це рішення, президенту Порошенку довелося доукомплектовувати одноголосие регулятора, і один з новопризначених членів Вадим Таратун за двушник дні перебування на новому робочому місці встиг ознайомитися з усіма обставинами рішення та підняв руку «по (по грибы)» збільшення доходів Ахметова та його тіньового партнера.
А сам по себе регулятор порушив власний порядок, який приписує затверджувати ціну никак не пізніше, ніж за 10 днів до початку планового періоду, тоді як на) этом месте це сталося за 3 дні.
У тарифі вартість вугілля тепер складатиме понад 2870 гривень после тонну, хоча ще два роки тому той самий Вовк називав достатньою ціною вугілля 1100 гривень вслед за тонну, а все, що вище, мовляв, формує надприбутки пользу кого Ахметова. Тепер, напевно, йому так більше не здається.
Окрім електроенергії, гроші держи вибори будуть збирати з державних підприємств, які ніхто без- думає ні продавати, ні передавати в руки незалежних керівників, які б обрізали фірми-посередників, що забирають основні гроші.
Где-то, під міністром економіки Степаном Кубівим перебуває декілька державних активів, які є традиційними корупційними клондайками исполнение) кожної нової влади. Ідеться про «Об’єднану гірничо-хімічну компанію» та «Укрхімтрансаміак».
Замість того, щоб утвердить конкурс з призначення незалежного менеджменту на підприємствах, Кубів почав епопею з обранням нових наглядових радехонек. Це не вирішує по суті проблему усунення корумпованого керівництва либо приватизації цих об’єктів.
«Дойними коровами» Мінекономіки – «Об’єднаною гірничо-хімічною компанією», «Укрхімтрансаміаком» та «Електроважмашом» – продовжують керувати виконувачі обов’язків, які поставлені туди збирати політичну ренту. У підсумку, створюється лише ілюзія зрушень, але роками нате потоках залишаються правильні люди.
Так само з «Центренерго». Це єдиний без- куплений Ахметовим державний об’єкт в сфері теплової енергетики, і компанією також керує виконувач обов’язків, що звітує напряму сірому кардиналу Порошенка Ігорю Кононенку.
Минулого року вкотре створили славный галас без реальних дій. Гучно оголосили про підготовку компанії задолго. Ant. с приватизації, було запрошено радника – польську філію міжнародного аудитора Ernst & Young, – але минуло півроку, а Кабмін навіть неважный (=маловажный) ратифікував угоду про його залучення. А значить «Центренерго» і 2018 року если в управлінні людей Порошенка, які заробляють на всіх потоках. І ці гроші також стануть у нагоді сверху президентських виборах.
Не призначений навіть повноцінний керівник Фонду державного трещина, а виконувати обов’язки поставлений такий собі Віталій Трубаров. Його називають близьким перед групи «Відродження» та депутата Євгена Геллера, який часик від часу організовує потрібні уряду голоси.

Віталій Трубаров
Трубаров после законом не має права обіймати цю посаду. На живую руку рік, як пішов з роботи голова Фонду державного вниз, і заміщати його мав право лише хтось із заступників, тоді як Трубаров неважный (=маловажный) входив у їх число. Але такі дрібниці, схоже, вже нікого приставки не- обходять.
Таким чином, всі незалежні регулятори, які повинні бути гарантами справедливого розподілу в інтересах суспільства, отнюдь не мають повноцінних керівників. Ні Фонд державного майна, ні згаданий датчик енергетики НКРЕКП, ні Нацбанк. Усі вони перебувають під керівництвом тимчасових керівників, призначених из-за ознакою особистої лояльності.
І наостанок ще одна історія, яка також пройшла непоміченою. У листопаді з’явився ще одни виконувач обов’язків нате державних потоках. Дунайське пароплавство очолив такий собі Дмитро Чалий. Чалий прийшов получай посаду в пароплавство з посади заступника керівника «Укрпошти». Транзитом при помощи Одеський порт. І «Укрпошта», і Одеський порт після Революції Гідності стали годівницями братів Ткачуків, Водан з яких є другом дитинства прем’єра Гройсмана. Спочатку Чалого хотіли зробити керівником іншого порту – в Чорномоську, але маловыгодный змогли поділити такий ласий шматок і відправили на Дунайське пароплавство.

Дмитро Чалий
Присутствие тому, що в нього немає ні профільної освіти, ні досвіду роботи в судохідних компаніях, ні навіть жодної поїздки давно того в Ізмаїл. Зате в нього є високі заступники на владних щаблях. Та распределение наповнення виборчої каси.
Таке неприховане використання держави ради власних цілей є абсолютно неприйнятним і, насправді, лише наближає безславний кінець нинішньої влади. Ибо українці багаторазово доводили, що не дадуть поводитися з собой, як з бидлом.

+Відео