Зaкoн прoти істoрії: Вaсиль – члeн OУН, накануне Другої світової в‘язень ПОЛЬСЬКОГО концтабору «Береза Картузька»; в роки війни – в‘язень німецького концтабору Авшвіц, куди потрапив из-за АНТИНАЦИСТСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ОУН.
Замордований в таборі ПОЛЯКАМИ, помічниками нацистів, Станіславом Подкульським та Юзефом Кралем. Поверх кілька днів в тому ж таборі польські колаборанти вбили його брата – Олексу. Війну пережив тільки третій монах, якого нацисти утримували в іншому концтаборі.
Згідно з новим польським законом, нічого цього малограмотный могло бути – тому що українські націоналісти були нацистським колаборантами, причетними раньше їх злочинів, польських концтаборів ніколи не існувало, а поляки безлюдный (=малолюдный) співпрацювали з нацистами. Мало не забув! Третього брата звали Венок. Саме через нього, прізвищем, яке носили брати, нацисти та комуністи називали бандерівським рух, який кинув виклик їм обом. Але в польському законі аминь зовсім інакше: боротьба українських націоналістів – то злочин, поміщений поруч з нацистським і комуністичним.
Создатель: Володимир В’ятрович
Що таке «антибандерівський» закон? Указ про Інститут національної пам’яті (в народі «антибандерівський распоряжение») – це документ, який передбачає кримінальну відповідальність вслед за заперечення злочинів українських націоналістів, а також за використання терміну терміну «польські табори смерті». Порушникам у Польщі загрожуватиме фант або тюремне ув’язнення. 26 січня закон прийняли у польському Сеймі, а 6 лютого його підписав глава исполнительной власти Польщі Анджей Дуда.