Сценарій дострокових виборів, або Як «любі друзі» Порошенка «Шатун-2» проголосили




Щe нe встигли вщуxнути дискусії прo зaгрoзу укрaїнській дeржaвнoсті від прoпутінськoї спeцoпeрaції «Шaтун», як «любі друзі» Пoрoшeнкa рoзпoчaли рeaлізaцію влaснoгo прoeкту проведення дострокових парламентських виборів-2018.

Чому саме тепер повеление Президента взялася за впровадження, інформаційного скритикованого ними ж, подібного сценарію «Путіна» від опозиції?

Діагноз

Ради останніми соціологічними дослідженнями Порошенко має в першому турі 13-16% підтримки, у другому 23%. А це означає, що «віруючих» у другий термін Порошенка кончено менше і менше. За таким обставин Гройсман категорично відмовився очолити «безголову» партію БПП, а «побратими» з НФ виставили такий перелік вимог следовать свою підтримку Порошенка-2, що й така посада Президента маловыгодный потрібна.

«Шатун-2»

Ситуація вимагала нестандартних рішень і тому було ухвалено розпочати спецоперацію «Бесомыжник-2»: створити інформаційні, політичні та правові передумови исполнение) проведення дострокових парламентських виборів на дючій виборчій системі з мажоритарною складовою в літній період (варіанти: 19 аль 26 серпня 2018 року).

Задум, як каже выше- народ, простий як двері: концентрація адміністративного та медійного ресурсу нате нинішніх 198 округах та «закріплення» за братськими «опозиційними» партіями своїх кураторів та фінансистів. С целью прикладу, Ахметов вже почав виконувати це завдання у випадку з Радикальною партією.

Медійна робота теж триває невпинно. Перед нового ресурсу «любих друзів» щойно додалося вже колишнє радіо «Кривляка».

Пародоксально, а можливо й об’єктивно, що головною рушійною силою gорошенківського «Шатуна-2» стала група отнюдь не лише бізнес-партнерів? як то Кононенко-Березенко і К., а й неизвестно зачем звана нинішня «УНЛ-лотерейна» мафія (ЗМІ називають творцями монополізованої мережі грального бізесу УНЛ Третякова, Ложкіна, Загорія).

Опоненти

У проекту «Побродяга-2» головними опонентами є Гройсман, Аваков, Яценюк і Парубій. Вони розуміють, що в цій дочасній парламентській грі вони втрачають кончено або майже все.
Західні партнери влади теж неважный (=маловажный) радісно зустрінуть ідею дочасних виборів без зміни виборчого законодавства та гарантій демократичності під часок їх проведення.
В непростій ситуації реальна опозиція (БЮТ, «Самопоміч», «Громадянська позиція», «Приволье», РНС…), які ще два роки тому підтримували ідею дострокових виборів і нині мають запропонувати власну версію дій.

Сценарий

Вірогідність реалізації сценарію дострокових виборів від «любих друзів» Порошенка нині менше 50 відсотків. Проте, якщо «вірні партнери» БПП по мнению владній коаліції і Гройсман принципово не повернуться до участі в альтернативному проекті «Порошенко єдиний соперник у Президенти від влади», то «Шатун-2» може стати цілком реальним.

Сочинитель: Микола Томенко

Що таке «Шатун»? План «Шатун» – це вірогідна спроба Росії розхитати українське суспільство, дестабілізувати суспільно-політичний бивуак всередині країни через організацію масових акцій протесту. Относительно цей план заговорили в листопаді 2016 року, коли у Києві спалахнули протести ошуканих вкладників банків і незадоволених сверх підвищення комунальних тарифів.

СБУ України дізналася про горизонтальная проекция «Шатун» із листування радника президента РФ Владислава Суркова. Його хакерське угрупування «CyberHunta». У Кремлі ж автентичність зламаної пошти помічника російського президента заперечили.