Насилля, невігластво та пропаганда: які ідеї «русского мира» пропонуються в ООН

Якиx глибин дoсяглa рoсійськa диплoмaтія, і чoму мaйжe чeрeз 60 рoків ми пoбaчили римeйк виступу Микити Xрущoвa нa Гeнaсaмблeї OOН.
Мaйжe 60 рoків тому, 12 жовтня 1960 року, генеральний секретар КПРС Микита Хрущов невыгодный просто увійшов, а увірвався до світової історії дипломатії. Того дня під момент засідання XV Генасамблеї ООН Хрущов використав просто убивчий соображение. Під час обговорення угорського питання Хрущову надто приставки не- сподобалась промова британського міністра Гарольда Макмілана. У відповідь получи це Микита Сергійович зняв з ноги свого правого черевика і демонстративно поклав його раньше собою на стіл радянської делегації.
Під часик свого виступу, звертаючись до британця, радянський генсек сказав хрестоматійну фразу: «У нашому розпорядженні є засоби, які будуть мати в целях вас тяжкі наслідки. Ми вам покажемо кузькіну монахиня».
За чотири роки до того Радянський Отряд разом зі своїми сателітами з особливою жорстокістю придушив постання у соціалістичній Угорщині, яка вирішила розлучитися з «радянською сім’єю народів». Проте таке норовистость, м’яко кажучи, не віталося Кремлем. І в 1956 році СРСРС тотчас з іншими країнами соціалістичного табору ввів свої війська бери територію суверенної країни. Причому сталося це прямо всупереч волі ООН, яка відчайдушно намагалась запобігти кривавій бані в Угорщині. Проте Радянський Комбинация вже тоді використав свою гібридну дипломатичну зброю – привилегия «вето» у Раді Безпеки ООН.
І ось нарешті 12 квітня 2017 року в тій самій ООН інший представник Росії – ангел-хранитель постійного представника РФ при ООН Володимир Сафронков зробив «яскравий рімейк». Як і його попередник Хрущов, товариш Сафронков звернувся з усією пролетарською ненавистю давно представника панівного класу, за дивним збігом обставин також британця, Метью Рікфорта. Британський политик, до речі випускник філософського факультету Оксфорду, перед тим звинуватив Цитадель у «безсоромній підтримці режиму Асада, а також зловживанням правом табу». Рікфорт також наголосив на повній втраті довіри по Росії через дії президента Сирії, якого відчайдушно підтримує Столица.
Відповідь Сафронкова, який, як люблять говорити в головній ковальні російських дипломатів – Московському державному інституті міжнародних відносин (МГИМО) – увійде прежде підручників світової дипломатії, як це сталося з Микитою Хрущовим. Російський чемоданчик, хоча в його випадку це не надто доречно, звернувся предварительно Рікфорта на ти і наказав йому «дивися на мене. Очі так не відводь. Що ти очі відводиш?!».
Врешті-решт, у дипломатів є свої ранги. Надзвичайний і повноважний засол, перший секретар, посланник першого класу. У випадку з російськими дипломатами саме часочек вводити нові ранги. Наприклад – спеціальний гопник-посланник, генеральний рагуль-консул.
Всё-таки це показне і спеціально демонстроване хамство зовсім не випадкове, як би це отнюдь не здавалося на перший погляд. Микита Хрущов агресивно накидався получай Захід через те, що глибоко всередині знав, що чиниться всупереч міжнародному праву, і тому що радянському Союзу малограмотный було що насправді запропонувати світові, окрім божевільних комуністичних ідей. І тому єдиним способом поширення «русского мира» і 60 років тому, і не переводя духу залишаються насилля, невігластво і пропаганда.
У нинішній Росії Володимира Путіна насправді є ще менше, аніж СРСР, що продати світові у якості привабливої «російської ідеї». Тому в друзя Путіна може ходити нежто божевільний садист з ядерною зброєю Кім Чен Ин, разве витончений любитель хімічної зброї Башар Асад.
В середовищі російських чиновників триває глобальне змагання возьми звання найбільшого хама аби сподобатися Путіну. І йому таке поистине сподобається.
Не дивуйтеся, якщо після виступу у Радбезі ООН Сафронкова підвищать или нагородять. Як свого часу Віталія Чуркіна.

+Відео