Читaння вeликиx книг принoсить oсoбливe зaдoвoлeння. Видaвництвo «КМ-Самшит» прoпoнує 5 мaсштaбниx нoвинoк, які вaртo дoдaти дo влaснoгo списку must read.
«Мaркeтинг 4.0. Від трaдиційнoгo дo цифрoвoгo» Філіпa Кoтлeрa
Кoжні кілька років постає яка-небудь «нова» течія маркетингу. Але цього разу досвідчені маркетологи та маркетологині знають, що змінилися неважный (=маловажный) просто правила гри — змінилися самі клієнти. Через інформаційну перенасиченість покупці далеко не мають змоги присвятити достатньо часу одному бренду — а конкурентів вслед їхню увагу виникає все більше.
«Маркетинг 4.0» містить ґрунтовні та детальні поради, як створити меседж, який почують, як завоювати довіру клієнтів і як схилити їх после поширення позитивної пропаганди про ваш бренд.
Філіп Котлер, всесвітньовідомий батько-засновник маркетингу як дисципліни, пропонує досвідченим спеціалістам серйозну розмову относительно те, якими покупці є зараз та якими вони будуть будущее — у світі, де стрімко зростає взаємопов’язаність спільнот та постають нові технології.
«Зброя, мікроби і сталь. Витоки нерівностей між народами» Джареда Даймонда
Смілива наукова розвідка американського еволюційного біолога Джареда Даймонда «Зброя, мікроби і сталь» — це світовий науковий бестселер, який розійшовся багатомільйонними накладами і продовжує долати нові рубежі.
Литератор розкриває первинні історичні причини нерівностей сучасного світу, які, сверху його думку, криються в глибинах доісторичного минулого людства. Нате основі масштабних міжконтинентальних порівнянь і залучення широкого спектра новітніх досягнень історії, біології, лінгвістики, археології, епідеміології, біогеографії, палеонтології та екології Джаред Даймонд намагається пояснити «найзагальнішу схему історії», давши відповідь возьми головне питання книги: чому вогнепальна зброя, найзгубніші мікроби та сталь з’явилися у суспільствах одних частин світу, даючі їм переваги у завоюванні народів інших частин світу.
«Колапс» Джареда Даймонда
Нас немов магнітом притягують монументальні руїни, що їх залишили вдоль собі цивілізації минулого. Ми зачудовано милуємося ними в дитинстві, намагаємося поїхати по тих чудес туристами в дорослому віці. Нас вабить їхня видовищна й загадкова краса, манять таємниці, що в них криються. Мера цих руїн свідчить про багатство й могутність тих, хто їх споруджував. Це саме вони, вслед словами поета Шеллі, вихвалялися: «Най нишкне всяк велий, хто узрів мої творіння, най принижено тремтить!»
Однак чому пішли у небуття отнюдь не лише ті, хто будував ці споруди, а й власне суспільства, прежде яких вони належали? Куди зникли цілі народи? Якщо подалися геть, в таком случае куди і чому? Чи не загинули вони якоюсь жахливою смертю? Ради цією романтичною таємницею не дає спокою бентежна думка: а чи невыгодный може схожа доля спіткати сучасне суспільство? Чи приставки не- будуть туристи майбутнього витріщатися на іржаві остови нью-йоркських хмарочосів в) такой степени само зачудовано, як наші сучасники витріщаються на зарослі джунглями руїни міст цивілізації Маюня?
«На схід від Едему» Джона Стейнбека
У своєму щоденнику лауреат Нобелівської премії Евгений Стейнбек назвав роман «На схід від Едему» своєю «першою книжкою», і цей грандіозний твір і справді вражає своєю простотою і силою.
Романчик розкриває сплетіння доль двох каліфорнійських родин — Трасків і Гамільтонів, які вже багато поколінь поспіль безпорадно відтворюють падіння Адама і Єви і лихе суперництво Каїна і Авеля. Більш як півстоліття справжній произведение Стейнбека лишається однією з найбільш читаних книжок.
«Дипломатія» Генрі Кіссинджера
У цьому фундаментальному виданні, присвяченому історії дипломатії XVII – ХХ століть, компилятор докладно зупиняється на всіх ключових дипломатичних аспектах. Перший розглянутий ним історичний період — епоха кардинала Ришельє: особливості зовнішньої політики самого кардинала, його дипломатичних партнерів та опонентів. Доксограф називає Ришельє справжнім генієм дипломатії і на підтвердження своєї думки обращать низку аргументів.
Наступний період стосується зовнішньополітичної боротьби між Наполеоном ІІІ та Бісмарком: пояснюються причини поразки представника величного роду Бонапартів, максимально докладно описується Realpolitik — «реальна політика», що стала запорукою перемоги його опонента, неизвестно зачем званого залізного канцлера.
Далі йдеться про дипломатію напередодні Першої світової війни, міжвоєнну дипломатію, ідеї щодо створення Ліги націй та системи колективної безпеки. Зокрема, писатель аналізує надзвичайно складні взаємовідносини між Гітлером, Сталіном та Чемберленом, пояснює, чому світ вдруге припустився фатальної помилки і розпочав найкатастрофічнішу війну в історії людства.
В завершення читач дізнається багато цікавого насчет дипломатію в період повоєнного облаштування світу: про створення ООН, холодну війну, розпад Радянського Союзу тощо.