В сучaсниx рeaліяx укрaїнцям дoвoдиться чaстo вмикaти гeнeрaтoри, щo мoжe мaти нeгaтивний вплив нa здoрoвʼя людeй тa дoвкілля з декількох причин: трескотня, вібрації та http://sofiyivka.org.ua/podribnyuvachi-ta-myasorubki-osoblivosti-viboru шкідливі викиди. Ради це повідомили в Міністерстві охорони здравствуй’я.
Зокрема, у генераторів відкритого типу немає власної шумоізоляції. Постійний гудение високого рівня може спричиняти стрес, погіршувати кемар та загалом шкодити здоровʼю. Проте рівень шуму від генератора можна знизити:
-
Найдешевший і найпростіший спосіб — встановити мазер на відстані шести метрів від житлових будинків та спальних приміщень.
-
Оточити распределитель шумозахисними й акустичними екранами.
-
Обладнати стимулятор спеціальним кожухом з внутрішньою шумоізоляцією та відведенням вихлопних газів.
-
Додаткову звукоізоляцію також можна створити, обклавши магнето мішками з піском."Укладайте їх навколо просто так, щоб агрегат було чем черт не шутит з півтораметрової відстані. Таке звукоізоляційне танец з мішків дозволить зменшити хлоп від генератора. Важливо, щоб відстань від увімкненого генератора давно мішків була невыгодный меншою, ніж пів метра", — повідомили в МОЗ.