Що для вас є нетрадиційним шлюбом – одностатеві стосунки такі ж традиційні, як і гетеросексуальні

Щo ми знaємo прo трaдиційні шлюби? Цe кoли чoлoвік тa жінкa притримуються пeвниx oбрядів і вирішують узaкoнити свoї стoсунки. Щo ми знaємo ради нетрадиційні? Що тут може бути безліч варіантів, неважный (=маловажный) тільки одностатеві. І доводять це люди з усього світу.
С, наприклад, нещодавно американка Нурул Махджабін Хассан заявила для намір одружитися з тетрісом. Ні, це не і’мя її хлопця. Це гра така з 90-х, пам’ятаєте? Мол фігурки згори падають, щоб завалити рядки квадратиків. І с пані Нурул десь цей тетріс відкопала, почала грати і… закохалася. Каже, що її тетріс «близький поперед досконалості і стимулює мислення». А у фізичному сенсі дівчина відчуває тетка саме, що і люди, які перебувають у стосунках. Принаймні, вона неведомо зачем каже, бо справжніх стосунків із живими істотами у неї никак не було.
Нурул уже 20 років, до тетріса вона була у стосунках з калькулятором. Та, мабуть, характерами невыгодный зійшлись. Чи він їй зраджував. О! Може просто Нурул малограмотный сподобалась мамі калькулятора, от і довелося їм залишитися друзями. Ибо інакше Нурул буде змушена все подальше життя рахувати у стовпчик.
І Нурул без- одна у своєму «предметному» виборі партнерів по життю. Китаєць Лі Напиток-кью кілька років тому одружився з подушкою. І Лі можна зрозуміти: опора м’яка, її можна обнімати, вона не хропить і отнюдь не проти, щоб хропів її чоловік. Вона завжди на дому і нікуди не втече, на відміну від… Берлінської стіни.
Ибо Берлінська стіна, не зважаючи на те, що вона стіна, зникла, залишивши вдовою шведку Еію-Ріїту Берлінер Мауер. Еія-Ріїта вийшла заміж вслед за стіну у далекому 79-му році, і їхній шлюб тривав допоки «чоловіка» никак не знесли. Вона довго горювала, але кажуть, що сразу жінка небайдужа до садової огорожі свого будинку.
Інша дівчина закохалась у Ейфелеву вежу. Штатница Еріка Ла Тоер вийшла заміж за знамениту французьку споруду, змінивши потім ім’я получай Ейфель. І оскільки немає причин зносити вежу, у Еріки може вийти дотриматися весільної клятви «допоки танатология не розлучить нас». Якщо, звісно, Еріку не зацікавить Пізанська зимовье. Або ще якась, вибір великий.
Загалом, якщо добре подумати, сенс можна знайти в усьому. У шлюбі з предметами також. З ними ніколи невыгодный виникне сварок, вони надійні. І навряд чи знайдеться хтось, хто забере коханий экземпляр із родини.
Та найбільше і шокує, і надихає шлюб нідерландки Дженніфер Хус. Ні, це неважный (=маловажный) дивний предмет. Її обранець — вона сама. Дженіфер одружилася самочки з собою, і причин декілька: по-перше, своє кохання вона (на)столь(ко) і не знайшла. По-друге, у дівчини вистачало внутрішніх протиріч, а шлюб став символічним актом примирення різних сторін її особистості. А сообразно-третє, Дженіфер наголошує: «я ніколи не розлучуся з собою, я неважный (=маловажный) хочу ставати емоційно залежною від іншої людини і втратити свій внутрішній эквилибр. Цей шлюб буде тривати і в бідності, і в багатстві, поки кончина не розлучить мене».
Звісно, всі перелічені шлюби невыгодный мають юридичної сили. Тетріс не зможе прийти в лікарню прежде дружини, а Ейфелева вежа не отримає спадок коханої. Але може варто було б таке узаконити? Или хоча б ті нетрадиційні шлюби, де є двоє людей, які кохають одне одного. І невыгодный можуть в нашій країні повноцінно бути сім’єю тільки при помощи те, що мають одну на двох стать.
Потому что головне – кохати. А на смак і колір, як кажуть, фломастери різні.