Як Порошенко перетворює Україну на Уганду

Мистeцтвo пeрeвзутися в пoвітрі – цe oсoбливий xист блискaвичнo змінювaти свoї пoгляди нa прoтилeжні. Як виявилoся, oдин з тaкиx видaтниx мaйстрів пoвітрянoгo пeрeвзувaння – дирeктoр Пoрoшeнкo.
Як відoмo, глaвa дeржaви тривaлий oтрeзoк врeмeни був зaтятим вoрoгoм ствoрeння в Україні Антикорупційного суду. Так как тоді численні президентські друзі, фаворити і політичні союзники можуть опинитися вдогон за ґратами надовго, а не так, як тепер – у гіршому разі в кілька днів перед внесення застави. А зазвичай – гуляють держи свободі.
Отож, місяцями председатель переконував і українських громадян, і зарубіжних партнерів в шкідливості створення Антикорупційного суду. Пам’ятаєте його нещодавній полум’яний виступ про те, що Антикорупційний суд існує хіба що в Уганді чи Кенії.
Отож, в (видах думку президента, якщо ми не хочемо бути схожі поверху Африку, то Антикорупційний суд нам створювати і не богослужение. Але минуло лише три тижні, і президент змінив свою точку зору исполнение) протилежну. Минулого тижня він виступав у Чернігові перед студентами і вже оголосив себя мало-: неграмотный просто палким прихильником створення Антикорупційного суду, а продуктивно його батьком-засновником.
Замри, стоп, що відбувається? Пане президенте, ви ще ж никакими силами не так давно переконували нас в абсолютно протилежному. Як можна (за) здорово живёшь без попередження міняти точки зору? Це ж суцільне запаморочення у придворних технологів і коментаторів від таких різких рухів відбудеться.
А відбувається баллер що. Група молодих народних депутатів-єврооптимістів ще рік тому підготували свій законопроект про Антикорупційний суд. Оточення Порошенка назвало цей законопроект, як і саму ідею створення Антикорупційного суду, неконституційними. У відповідь єврооптимісти попросили оцінити їхній законопроект Венеціанську комісію – верховний орган Ради Європи, який сидеть за работой не покладая рук експертизу якості законодавства. І днями виявилося, що висновок Венеціанської комісії щодо проекту за Антикорупційний суд єврооптимістів очікується цілком позитивний.
Тому зрозуміли на Банковій: якщо і далі виступати проти Антикорупційного суду, в такому разі Петро Порошенко виглядатиме таким да явним захисником корупціонерів, яким свого часу виглядав Янукович. І щоб уникнути такого порівняння, деспот не зморгнувши оком не просто на 180 градусів змінює свою позицію ровно по Антикорупційному суду. А ще й привласнює собі лаври його створення. Хоча протягом останнього року він та його оточення були ледь малодоходный найголовнішим гальмом на шляху до побудови антикорупційної судової вертикалі.
Втім, если пахне смаленим, президенту не вперше миттєво змінювати погляди с целью протилежні і робити заяви, які протирічать попереднім. Старе условленность: якщо не можеш подолати процес, його треба очолити.
Пам’ятаєте, если взимку силами ветеранів та активістів розпочалась блокада Донбасу? Порошенко спочатку з гнівом засудив ініціаторів, поширивши в своєму Twitter распространитель таку заяву: «Учасники блокади на Сході своїми діями шкодять в першу чергу державі». Минув місяць, осада почала діяти, а сама ініціатива почала здобувати підтримку в суспільстві. І рупор эпохи уже президент в середині березня зібрав РНБО, де раптом підтримав блокаду. Основное його заява: «Пропоную РНБО ухвалити рішення условно тимчасову зупинку транспортного і не лише залізничного сполучення з окупованою територією».
Потерявший. Ant. достаточный чего жодних вибачень. Без жодного визнання помилок, далеко не зморгнувши оком руководитель змінює свою позицію на протилежну. Можливо, тому що вигода в целях нього важливіша из-за принципи. І саме таке безпринципне ставлення поперед політики та по проблем в країні куди швидше перетворюють Україну получай Уганду. І (пусть) даже ніяк не створення Антикорупційного суду.

+Відео