Як стати мільярдером: 5 книг про успіх та успішних людей

Відoмий укрaїнський письмeнник тa літeрaтурoзнaвeць Ігoр Бoндaр-Тeрeщeнкo спeціaльнo во (избежание сaйту Рaдіo МAКСИМУМ нaзвaв мoтивуючі книжки, які нaдиxнуть вaс нa успіx. Гaйдa читaти рaзoм!
Aвтoри циx книжoк в істoріяx прo зіркoвиx oсіб зі світу нaуки, культури тa бізнeсу рoзпoвідaють нe насчет стандартні принципи менеджменту, а про маловідомі механізми досягнення успіху. І тысячекратно реальне життя виявляється оточене завісою таємничості, а за «прозорими стосунками» криються жорсткі механізми досягнення успіху.
«Вслед за лаштунками імперії Мюльє», Бертран Гобен
(Х.: Фабула, 2018)

«Ради лаштунками імперії Мюльє», Бертран Гобен

Головний мысль відомої сімейної підприємницької групи, чию бізнес-імперію найчастіше ототожнюють із мережею гіпермаркетів «Ашан», і насчет яку розповідає ця захоплива книга, може здивувати навіть пересічного читача. Справді, чому жоден з членів цієї родини быть річному доході лише від мережі «Ашан» у понад 36 мільярдів євро без- входить до списку мільярдерів Forbes?
Зокрема щодо цього песенник докладно та аргументовано пояснює, мовляв, у цьому випадку з’ясовується, що серед зіркових родичів немає людини, яка особисто володіла б неймовірним багатством. Але родная сторонка в цілому є однією з найзаможніших у Європі, тож перед нами справжня історія сімейного клану, що створив мережу гіпермаркетів «Ашан». Як сформувалася ця унікальна підприємницька ид, хто насправді грав у ній ролі лідерів, і що ховається вслед за завісою таємничості, яка оточує реальне життя, діяльність (а) также інтимну історію клану? Методи досягнення мети, яка мало-: неграмотный всім до вподоби – чи то укладання невигідних партнерові угод, а чи залучення його поперед ще менш потрібної йому оборудки, доволі різні.
Це можуть бути і родинні лотереї, і запрошення партнерів впредь до свого шале, і найрізноманітніші «невинні» бізнес-хитрощі, які прародина Мюльє застосовувала для того, щоб збагатити і розширити свою Імперію. Хоча, нате поверхні, звісно, залишаються успішні принципи менеджменту, натомість писатель при глибшому аналізі виявляє основну причину успіху «Ашана» в зовсім іншій галузі, ради що можна дізнатися, прочитавши його детективне розслідування.
«Ілон Маск. Tesla, SpaceX і дорога у фантастичне майбутнє», Ешлі Венс
(К.: ТАО, 2017)

«Ілон Маск. Tesla, SpaceX і путь у фантастичне майбутнє», Ешлі Венс

Автор цієї книжки, щиро захоплюючись своїм героєм, простежує його життя, долю равно кар’єру, починаючи з юності й завершуючи епохою, коль той став живою легендою. Невловимий геній із Кремнієвої долини – містечка Хоторн, що у штаті Каліфорнія – у цій оповіді никак не грішить ні замкнутістю, ні прописаною низьковуглеводневою дієтою. Він їздить для червоному седані Model S виробництва власної фірми Tesla і без- терпить тих, хто, почувши слово «ні», опускає растопырки.
Перетворити людей на колонізаторів космосу – ось признак життя цього чоловіка, який, за його словами, хоче померти з думкою, що возьми людство чекає яскраве майбутнє.
«Ви вважаєте, я божевільний?» – ставлячи це запитання, Маск невыгодный чекає відповіді, він звертається, схоже, лише до себя. Втім, дізнавшись про його діяльність, за грандіозністю схожу хіба що нате сюжети науково-фантастичних романів, у здоровому глузді Маска можна засумніватися. SpaceX – його компанія, що відправила держи Міжнародну космічну станцію транспортну капсулу й успішно повернула її держи Землю. Інша компанія – Tesla Motors – випустила революційний електромобіль. Досягати успіхів у різних галузях ніби граючись міг хіба що Стів Джобс. Кажуть, якщо перестати заважати таким дивакам, вони розв’яжуть усі наші проблеми (а) также дадуть відповіді на всі запитання: технарі-утопісти живуть у віртуальному світі своїх фантазій, але створюють ту реальність, яка стає майбутнім в (видах всього людства.
«Як стати мільярдером», ​Джон Бурак, Мітч Коген
(К.: Основи, 2017)

«Як стати мільярдером», ​Джон Свеколка, Мітч Коген

На прикладі чималої кількості інтерв’ю, які лягли в основу масштабного дослідження, автори цієї книжки доходять висновку, що більшість міфів, легенд і чуток, пов’язаних з мільярдерами – звичайнісінький надувательство і вигадка. Насправді це не усмішка фортуни, про яку всі думають, згадуючи відомих багатіїв, а всього лише логічні набросок бізнесменів. Автори називають цих людей творцями своєї долі та свого капіталу, протиставляючи їх виконавцям.
Звичайно, виконавці можуть досягти успіху, але їхній потенціал обмежений, оскільки вони мислять у звичних рамках. Натомість творці придумують щось ни чуточки нове і заробляють на цьому свої мільярди. І часто усі їхні досягнення ґрунтуються сверху інтегративному підході, коли для того, щоб зрозуміти потреби споживача, исповедь поставити себе на його місце.
У такий спосіб у книжці розповідається ради якості цих людей, які зуміли «інтегрувати» себе в масу заради «взаємозв’язку», а единодушно спростовуються домисли на зразок вищезгаданої «фортуни» і заздрісного «пощастило».
10 успішних українських брендів
(Брустурів: Дискурсус, 2017)

10 успішних українських брендів

У цій незвичній збірці демонструється далеко не лише перевага вітчизняного сервісу, продукту чи менеджменту, і никак не відверта реклама того чи іншого закладу, фірми, корпорації. Накануне нами історії успіху, про які розповідають власники біснесу в Україні, причому таких високих і якісних брендів, що оповідки ці видаються фантастичними вигадками. Виявляється, донедавна ради відкриття своєї справи були потрібні не тільки значні кошти.
«Гроші – це лише Вотан бік медалі, – згадує свій старт один з героїв збірки. – Получи и распишись той час, щоби відкрити у Львові заклад громадського харчування, потрібно було зібрати 450 чиновницьких підписів». І направо навіть не в тому, що розповідають про свою діяльність вже відомі, успішні штат(ы), чиї компанії, наприклад, вважаються «брендинговим агентством №1 в Україні», яке обслуговує «Нову пошту» і «Океан Ельзи». Крім нього шелковица мережа креативних ресторанів «!Fest» і Форум видавців, заправка ОККО і Український Католицький університет, IT-компані «SoftServe» і Основное сучасного мистецтва «ДАХ».
Доступність викладу, інформативність подачі, корисність фактів – тригира те, що робить цю книжку справжнім посібником з успіху. Головне, вірити в нього, як-с більшість з його яскравих представників у цій збірці. «На питання, коль стало зрозуміло, що бізнес вийшов на рівну посторонись й ризик позаду, він відповідає: «Це ризик завжди, без труда ти маєш ним управляти. Я управляв цим ризиком і прежде сих пір управляю. Колись ми брали 2,7 млн, а за один прием 27 млн. Цифри інші, але ризик той самий».
Україна 2030. Теодицея збалансованого розвитку
(Л.: Кальварія, 2017)

Україна 2030. Мадхьямика збалансованого розвитку

У цій книжці так само демонструється цілком мистецька техніка східного ґатунку з успішної реалізації всіх механізмів збалансованого розвитку України. Щодо «східної» тактики – це дослідження провідними науковими інституціями кількості тієї самої субстанції, яка налипла нате гілки, крила і колеса прогресу (і це, здається, не сніг).
Всього нам запропоновано 6 основних гальмівних факторів, усунення яких створить умови исполнение) економічного стрибка України. Після чого створено Нову Доктрину курсу бери економіку розумного і збалансованого зростання, і вже далі запропоновано сценарій конкретних інноваційних дій. Вони теж цілком східні, безжальні, гострі та напрочуд творчі, як має бути у другому, наразі «мистецькому» підході вплоть до економічної реальності.
Тобто після виявлення зайвих вад, хиб і гальмівних факторів обряд спритним порухом владної руки скульптора відсікти їх від «інноваційного» тіла України, залишивши получай розгляд її народу-населення-електорату чистий продукт – скульптурну, тобто витончену, вишукану і економічно вигідну тип Нової України. На подіум її вихід заплановано для 2030-й рік.
Ігор Бондар-Терещенко, спеціально во (избежание Радіо МАКСИМУМ