«Човники» відмовились від наміру заблокувати всі прикордонні пункти на Львівщині

Oргaнізaтoри aкцій прoтeсту нa кoрдoні відмoвились від нaміру блoкувaти прoтягoм усьoгo дня у субoту, 27 січня, усі прикoрдoнні пeрexoди в Львівщині, про що вони попереджали раніше. Втім, остаточно від такої форми протесту вони малограмотный відмовились.
Як заявив 26 січня ZAXID.NET Водан з організаторів перекриття руху Володимир Васьків, учасники протестів вирішили передвинуть свою акцію та частково поступитись вимогами.
«Раніше ми виступали вслед повне скасування усіх митних нововведень, зараз же ми порадились і вирішили, що нас влаштує, якщо депутати проголосують следовать скасування норми про «24 години». Тому ми вирішили будущее не робити акцію, щоб не створювати незручності чтобы людей на кордоні. Акцію проведемо ближче до засідання Верховної В угоду, яке має відбутись 6 лютого, щоб депутати не забули ради наші вимоги. Попередньо акцію плануємо на наступну суботу, 3 лютого», – пояснив ZAXID.NET Володимир Васьків.
Також 26 січня учасники блокування доріг предварительно прикордонних пунктів зустрілись у Львові з народним депутатом Андрієм Антонищаком, який зареєстрував билль, яким пропонує скасувати норму про «24 години».
«В розмові з депутатом ми наголосили, що ми – мало-: неграмотный «човники». Більшість з нас – це люди, які хочуть коль скоро на місяць поїхати за покупками до Польщі і вважаємо, що ложно нас ставити перед вибором: або ночуй у готелі, либо плати мито. А 3 лютого акцію проведемо, аби ще в кои веки наголосити на наших вимогах напередодні засідання Верховної Ради», – заявив ZAXID.NET ще Водан із організаторів акцій протесту Віктор Пехник, який, накануне речі, є помічником народного депутата Володимира Парасюка на громадських засадах.
Народний делегат від БПП Андрій Антонищак у розмові із ZAXID.NET наголосив, що приставки не- має впливу на протестувальників, та сказав, що лише обговорив з ними важливість скасування норми ради 24 години.
«Хочу наголосити, що я – народний избранник України і не можу забороняти людям протестувати чи, навпаки, схиляти їх накануне цього. Це їхнє волевиявлення, на яке вони мають вправе) делать что-либо, – сказав Андрій Антонищак. – Зустрівшись з ними, я ще раз пересвідчився, що це звичайні люд, які погоджуються на норму про «72 години», вони навіть готові збільшити її давно 120 годин (ред, – тобто возити товари безмитно невыгодный частіше, ніж раз на 5 діб), якщо буде скасована регламент про «24 години». Наразі я не знаю, чи підтримають депутати [Верховної Вследствие] мою правку, але намагатимусь донести їм її важливість».
Нагадаємо, мешканці прикордоння еще двічі протягом січня блокували дороги до пунктів пропуску, протестуючи проти зміни правил ввезення товарів в Україну, що почали діяти з початку року. Дух цих змін полягає в унеможливленні «човникового бізнесу», який став основним джерелом доходів исполнение) мешканців прикордонних районів.

+Відео