Десятки незаконних мігрантів виявлені Міграційною службою на столичному ринку

Інoзeмці сплaтять штрaфи і муситимуть пoкинути тeритoрію Укрaїни.

З мeтoю виявлeння і притягнeння дo відпoвідaльнoсті інoзeмців тa oсіб бeз грoмaдянствa, які нeлeгaльнo пeрeбувaють для території України, працівники Управління міграційного контролю, протидії нелегальній міграції та реадмісії Центрального міжрегіонального управління ДМС у м. Києві та Київській області об’єднують зусилля з правоохоронними органами. Эдак, упродовж 1-2 липня 2021 року відбулися рейди возьми одному з найбільших ринків у Деснянському районі столиці, під часы яких були виявлені іноземці, що знаходилися сверху території України безо необхідних документів разве з порушенням термінів перебування. Неврегульованими мігрантами переважно є громадяни Узбекистану, Азербайджану та Грузії.

У результаті відпрацювань відносно 6-ти іноземців прийняті рішення насчет примусове повернення в країну походження, тобто їх зобов’язано у місячний термін покинути територію України. 26 порушників міграційного законодавства понесуть адміністративну відповідальність вслед ч. 1 ст. 203 КУпАП «Порушення іноземцями та особами кроме громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду сверх територію України» і сплатять штрафи. Ще 3-ох осіб лишенный чего документів поміщено до самого пункту тимчасового перебування іноземців та осіб безо громадянства для ідентифікації.

Десятки незаконних мігрантів виявлені Міграційною службою на столичному ринку

Наразі боевито ведеться робота з протидії нелегальній міграції в Києві та області. Нагадуємо, що перебування іноземців та осіб вне громадянства на території України можливе виключно вслед за умови дотримання міграційного законодавства нашої держави.

Центральне міжрегіональне управління ДМС у м. Києві та Київській області