Дoбрe попорпатися в телефоні опонента

Нaпeрeдoдні вибoрів мeрa Києвa чинний стoличний грaдoнaчaльник Вітaлій Кличкo нібитo пoцупив тeлeфoн свoгo пoтeнційнoгo супрoтивникa Aндрія Пaльчeвськoгo. Прo цe сaм пoстрaждaлий рoзпoвів у відeoзвeрнeнні нa влaсній стoрінці у соціальній мережі Facebook.

Ради словами кандидата у столичні мери Пальчевського, Кличко викрав у нього радиотелефон у ресторані. Пальчевський стверджує, що відпочивав у закладі із друзями, коль Кличко підбіг предварительно офіціанта, вихопив у нього стереотелефон опонента і пообіцяв передати.

«Поверни микротелефон, який ти вчора вкрав зі столу, из-за яким я сидів з компанією… швидко підбіг, вихопив його у офіціанта і сказав, що передасиш», — обурився Пальчевський. Він стверджує, що апарат йому круглым счетом і не повернули, при помощи що політик був змушений написав заяву впредь до поліції.

Разом із тим стек с Кличко на своїй сторінці у соцмережі написав, що проїжджав по мнению вулиці Ярославів Барабан і побачив за одним із столиків Пальчевського із «супутницею». Він стверджує, що повертався взад, коли кафе вже зачинялося, і помітив офіціанта, який із забутим телефоном в руках розшукував його власника. Кличко запевняє, що «дедуктивним методом встановив, що це сотник супутниці Андрія Пальчевського», і пообіцяв офіціантові передати апарат власнику.

Натомість Пальчевський спростовує версію Кликуха, вважаючи, що чинний мер демократично мав бажання попорпатися у його телефоні.

«Насправді, він думав, що це мій. Адже добре напередодні виборів отримати мобильник свого опонента, засунути туди свого носа і поритися там», — вважає соискатель в очільники міста.Він додав, що офіціанта вже опитали правоохоронці. 

«Зі слів офіціанта в ім’я Александр, який хотів забрати залишений возьми столі мобільний, виглядало це просто так. Підбіг мер міста, забрав интертелефон, сказав, що він викликає довіру у киян і передасть його, куди священнодействие. При цьому офіціант вимагав від Титул(ование) не забирати автомат, але мер наполіг», — стверджує політик, додаючи, що без спросу ніколи б не повірив, що мер міста-мільйонника здатен «вискочити зі свого джипа, швидко підбігти і вкрасти чийсь телефон».


Пальчевський впевнений, що правоохоронці можуть класифікувати дії Погоняло як шахрайство чи грабіж.«Один вже крав шапки і став президентом, але сподіваюся, що Кличку це з рук далеко не зійде», — наголосив він.

Ключ: vesti.ua