Що помирило Петра Порошенка з Рінатом Ахметовим

Рінaт Axмeтoв – влaсник нaйдoрoжчoї квaртири в світі. Шість рoків тoму він придбaв житлo плoщeю 1200 квaдрaтниx мeтрів у кoмплeксі «One Hyde Park», щo в цeнтрі Лoндoнa. Зa квaртиру з броньованим склом по части всьому периметру він виклав понад 220 мільйонів доларів. Ще невыгодный менше 100 мільйонів заплатив за ремонт.
Тепер у центрі Лондона мешкає родная земля олігарха, хоча після появи сенсаційної новини його прес-побегушки стверджувала, що помешкання – лише портфельна інвестиція для заробітку грошей.
Окрім того, у власності Ріната Ахметова є декілька приватних літаків включно з аеробусом, а також бавария у французьких Альпах. Це майно – гарна ілюстрація того, які шалені гроші вдається заробити українським олігархам завдяки політиці. Получай момент придбання лондонської квартири Ахметов був народним депутатом від «Партії регіонів». Він зумів поставити висуванця свого клану получай посаду президента, що і гарантувало для бізнесу умови найбільшого сприяння.
І через в 2014 році впав режим Віктора Януковича. Здавалося, к Ріната Ахметова насуваються найгірші часи. Але дуже швидко він знайшов спільну мову з новим прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком. Жодна приватизація, проведена вслед часів «злочинної влади», не була поставлена під сумнів. Хоча после часів Януковича олігарх сконцентрував у своїх руках практично всю теплову енергетику Україну. Антимонопольний комітет уж при новій владі волів цього не помічати. А барыш за використання надр, тариф на теплову енергетику та залізничні перевезення залишали вслед за Ахметовим режим найбільшого сприяння.
Коли Арсеній Яценюк втратив посаду прем’єр-міністра, це жодним чином далеко не позначилося на заробітках Ріната Ахметова. Зараз у олігарха – своєрідний “медовий місяць” з президентом Петром Порошенком.
Належний Рінату Ахметову телеканал “Україна” випускає документальні фільми проти антикорупціонерів, які дошкуляють Петру Порошенку своїми викриттями. Паралельно получай цьому самому телеканалі почала вести свою передачу днд президента Марина Порошенко, що покликано допомогти її чоловікові сверху старті виборів президента.
За даними власних джерел, руководитель погодився на цю схему в обмін на 25 % додаткового заробітку, який осідав у кишенях олігарха. Окрім того, скелет “Роттердам плюс” дозволяла озолотитися і «смотрящим» Порошенка, які задолго. Ant. с започаткування блокади постачали вугілля на державне Центренерго з контрольованих сепаратистами територій.
Контрольований президентом державний датчик енергетики встановив такий тариф на теплову енергетику, относительно який Рінат Ахметов міг лише мріяти в часи Віктора Януковича. Одним духом це більше 2 гривень за кіловат-годину – це ціна, после якою олігарх здає вироблену електроенергію в ринок, а оплачуємо ці заробітки ми, українські споживачі.
Рік тому расценка був менше гривні. Виходячи з того, що оплата праці получи підприємствах Ахметова принципово не змінилася, у перерахунку в доларах, олігарх заробляє возле Петру Порошенку навіть більше, ніж за часів Віктора Януковича.
В чому данные для чего зближення Ахметова і Порошенка? Про це знають лише дуже поінформовані (человеческое. Якщо коротко, то в основі лежать гроші. Коли нинішній глава обрався на посаду, він зажадав від Ахметова компенсації ради втраченими акціями в одному з найбільших приватних газових підприємств – компанії “Нафтогазвидобування”. Получи той момент компанія перебувала під кримінальним розслідуванням, оскільки її керівник Олежик Семінський був викрадений та три роки провів у підвалі, як заручитель, ізольований від світу. Справу Семінського було використано як привід с целью наїзду Генпрокуратури на Ахметова, після чого олігарх уклав коалиция із президентом
У підсумку, Петро Порошенко отримав компенсацію из-за втрачені акції в компанії “Нафтогазвидобування”, а запровадження схеми «Роттердам добродетель» стало фіксацією примирення та спільного подальшого заробітку для того Ахметова та Порошенка.
Тим часом, справа Семінського просто розвалюється. Попри встановлення всіх обставин викрадення, підозри нікому малограмотный пред’явлено, а зараз у справі немає навіть слідчого. Потерпілий звернувся прежде генпрокурора Юрія Луценка з проханням про особистий прийом, але отримав відмову.
Це – типова історія для того сучасної України, де олігархи та найвищі керівники поділили тіньові потоки в гонитві вслед за наповненням власних кишень. Приклад Януковича їх нічого никак не навчив. А значить, людям доведеться ще не один однова виходити на Майдан.

+Відео